x
Mağazamız LokmanAVM.com'a Hoşgeldiniz. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, Ürünlerimizin Hayırlı olmasını dileriz.
 
▼ Kategoriler

Orjinal Faturalı Bitkisel Ürünler

Telefonla Sipariş Formu

 
Stoktakiler
%17 indirim
25,00 TL 30,00 TL
Ağrı kesici kaşıntı giderici, bakterilere karşı, mantara karşı, mikropların üremesini önleyen, damar büzücü, enflamasyon giderici ve yara iyi edici etkileri vardır.
25,00 TL
Basur Hemoroid, Kanama Çatlak Yara, Anal Fistül Fisür Basur Hemoroid Memesi Çıkmasına faydalı bitkisel gıda takviyesi destektir.
%5 indirim
47,50 TL 50,00 TL
Basur Hemoroid, Fistül, Fissur, Çatlak ve kanamalara, Ağrı ve sızlamalara, kaşıntı giderici, bakterilere karşı, mantara karşı, büzücü, yaralara faydalıdır.
%7 indirim
15,00 TL 16,20 TL
Akciğer hastalıklarına, Astım, Bronşit, Nefes Darlığı, Öksürük, Balgam söktürücü, Akciğerlerdeki marazı temizleyici faydaları olan Andız Pekmezi..
14,99 TL
Basur, Hemoroid, damar büzücü, kanamalara, sindirim sistemi, mide, bağırsak, kabızlık, iştah, karaciğer, ateş düşürücü rahatsızlıklarında yardımcı olur.
19,99 TL
Basur Hemoroid, Damar büzücü, kanamalara, Sindirim sistemi, mide, bağırsak, kabızlığa, Sinir sistemine, iştah, Karaciğere, ve Ateş düşürücü olarak faydalıdır.
%5 indirim
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi yapınız.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan
  • Atasagun
  • Doğan Baharat
  • Hhs
Kargo Bedava
Üye Ol Anında ParaPuan Kazan!
%100 Güvenli Alışveriş Sitesi
%100 Orjinal Ürünler
Arkadaşını Davet Et ParaPuan Kazan!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.