x
Site Mağazamız LokmanAVM.com'a Hoşgeldiniz. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, Ürünlerimizin Hayırlı olmasını dileriz.
 
▼ Kategoriler

Orjinal Faturalı Bitkisel Ürünler

Telefonla Sipariş Formu

Stoktakiler
25,00 TL
Basur Hemoroid, Kanama Çatlak Yara, Anal Fistül Fisür Basur Hemoroid Memesi Çıkmasına faydalı bitkisel gıda takviyesi destektir.
%5 indirim
42,74 TL 44,98 TL
Basur Hemoroid, Fistül, Fissur, Çatlak ve kanamalara, Ağrı ve sızlamalara, kaşıntı giderici, bakterilere karşı, mantara karşı, büzücü, yaralara faydalıdır.
19,99 TL
Ağrı kesici kaşıntı giderici, bakterilere karşı, mantara karşı, mikropların üremesini önleyen, damar büzücü, enflamasyon giderici ve yara iyi edici etkileri vardır.
%7 indirim
15,00 TL 16,20 TL
Akciğer hastalıklarına, Astım, Bronşit, Nefes Darlığı, Öksürük, Balgam söktürücü, Akciğerlerdeki marazı temizleyici faydaları olan Andız Pekmezi..
14,99 TL
Basur, Hemoroid, damar büzücü, kanamalara, sindirim sistemi, mide, bağırsak, kabızlık, iştah, karaciğer, ateş düşürücü rahatsızlıklarında yardımcı olur.
19,99 TL
Basur Hemoroid, Damar büzücü, kanamalara, Sindirim sistemi, mide, bağırsak, kabızlığa, Sinir sistemine, iştah, Karaciğere, ve Ateş düşürücü olarak faydalıdır.
%5 indirim
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi yapınız.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan
  • Atasagun
  • Doğan Baharat
  • Hhs
Kargo Bedava
Üye Ol Anında ParaPuan Kazan!
%100 Güvenli Alışveriş Sitesi
%100 Orjinal Ürünler
Arkadaşını Davet Et ParaPuan Kazan!
UYARI:Site mağazamız LokmanAVM.com daki ürün açıklamaları; Eczacı, Aktar, Herbalist müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyladır. Sitemizde reçeteli İlaç satışı yapılmamaktadır. Tıp ve Sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği İlaçlar ile eşdeğer değildir. Bitkisel, Organik, Doğal, Gıda takviyesi ve Beslenme Destek ürünleridir. Ürün bilgileri üreticilerin ambalaj ve tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin, ürünler hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından oluşan sorunlardan ve şikayetlerden LokmanAVM.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle tıp, sağlık uzmanı, hekime danışınız. Şifa Allah Teâlâ'dan beklenmelidir. Yoksa Doktor da ilaç da ancak ve ancak birer sebeptir. Gayret bizlerden, Tevfik ve Başarı Allah Teâlâ'dandır.
LokmanAVM.com | Lokman Alışveriş Market bir LOKMAN GRUP TARIK DEMİRA Kuruluşudur. Copyright © 2001 - 2015 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm hakları Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.