Google LokmanAVM
x

Mağazamız LokmanAVM.com'a Hoşgeldiniz. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, Ürünlerimizin Hayırlı olmasını dileriz.
 
▼ Kategoriler

Orjinal Faturalı Bitkisel Ürünler

Telefonla Sipariş Formu

 
Stoktakiler
Hhs
25,00 TL
Basur Hemoroid, Kanama Çatlak Yara, Anal Fistül Fisür Basur Hemoroid Memesi Çıkmasına faydalı bitkisel gıda takviyesi destektir.
%17 indirim
Hhs
25,00 TL 30,00 TL
Ağrı kesici kaşıntı giderici, bakterilere karşı, mantara karşı, mikropların üremesini önleyen, damar büzücü, enflamasyon giderici ve yara iyi edici etkileri vardır.
%5 indirim
Hhs
47,50 TL 50,00 TL
Basur Hemoroid, Fistül, Fissur, Çatlak ve kanamalara, Ağrı ve sızlamalara, kaşıntı giderici, bakterilere karşı, mantara karşı, büzücü, yaralara faydalıdır.
%7 indirim
Doğan Baharat
15,00 TL 16,20 TL
Akciğer hastalıklarına, Astım, Bronşit, Nefes Darlığı, Öksürük, Balgam söktürücü, Akciğerlerdeki marazı temizleyici faydaları olan Andız Pekmezi..
Doğan Baharat
14,99 TL
Basur, Hemoroid, damar büzücü, kanamalara, sindirim sistemi, mide, bağırsak, kabızlık, iştah, karaciğer, ateş düşürücü rahatsızlıklarında yardımcı olur.
Doğan Baharat
19,99 TL
Basur Hemoroid, Damar büzücü, kanamalara, Sindirim sistemi, mide, bağırsak, kabızlığa, Sinir sistemine, iştah, Karaciğere, ve Ateş düşürücü olarak faydalıdır.
%5 indirim
Atasagun
57,00 TL 60,00 TL
Basur, Hemoroid, Anal Fissür, Anal Fistül, Makat Yaralarına Faydalı Homerot Üzerlik Tohumlu Bitkisel Karışım Kapsül..
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi yapınız.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan
  • Atasagun
  • Doğan Baharat
  • Hhs
Kargo Bedava
Üye Ol Anında ParaPuan Kazan!
%100 Güvenli Alışveriş Sitesi
%100 Orjinal Ürünler
Arkadaşını Davet Et ParaPuan Kazan!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.