LokmanAVM
Ürünlerimiz Türkiyeden Tüm Dünyaya Güvenli ulaşıyor. Aradığın herşey burada!
Valerian

Ayak ve Cilt Bakımı Spreyi 35ML

Stok Kodu : Lokman-90021
Fiyat
:
15,00 TL
İndirimli Fiyat
:
12,00 TL
120 Parapuan
:
120
Stoktan Teslim

Hızlı Gönderi Hızlı Kargo

Kampanyalı Ürün
Söküp atar - , Mantarı kokuyu söküp atar tavsiye ederim
5/ 5
Tavsiye ederim - , Tırnak bakımı için cok uygun ve iyi bir ürün tavsiye ederim.
5/ 5
Mantardan kurtuldum. - , Ayak parmaklarımda senelerdir hep mantar vardı ayaklarımda, bu ürün gerçekten bir mucize gibi.. şimdi tertemiz oldu herkeze tavsiye ederim.
5/ 5
Ayak spreyi harika - , Eger ayaklarınızda problem varsa çözümü başka yerde aramayın, tavsiye ederimm.
5/ 5
Eşime hediye aldım - , Eşimin ayakları işinden dolayı çok terliyordu ve kötü kokuyordu, neyse ki bu ürün sayesinde kurtulduk. Tavsiye ederim.
3/ 5
54.6 Tavsiye Et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Alışveriş Listeme Ekle Bu Ürünü Bana Hatırlat
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • International
 • VALERİAN CİLT DERİ AYAK TIRNAK BAKIM SPREYİ 35ML.E


  Marka - Ürün Adı - Miktar:
  Valerian Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi 35Ml.e
  Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi İzin Belge:
  Valerian Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi Üretici Firma: Sedef Doğal Ürünler Tic. Ltd. Şti.
  Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi İçindekiler:
  Valerian Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi Ürünü İçerisinde: Ethyl alcohol, Deinoize water, Glycerin, Herbasol extract aloe vera, Propolis, Practone olamine, Dexpanthenol, Parfumed oil, Allantoin, Manthol, Acid citrique bulunur.
  Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi Kullanımı:
  Valerian Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi Kullanılışı: Özellikle akşam yatmadan önce ve sabah uygulanması önerilir. Valerian Spreyi Kullanmadan önce; Sorunlu bölge öncelikle kükürtlü, ardıç katranlı sabun veya doğal bir sabun ile iyice yıkanıp kurulandıktan sonra uygulanması, temzilik ve gözeneklerin açılıp daha fazla etki için uygundur. Valerian spreyi ortalama 5-10 cm. uzaklıktaki mesafeden sorunlu bölgeye püskürtülerek sıkılır ve kuruması için 5dk. kadar beklendikten sonra tercihen açık olarak yatılır. Aynı şekilde sabahda tatbik edilir ve sonrasında temiz çamaşır giyilerek hayata devam edilir. Akşam ve sabah olmak üzere tatbik edilerek tatmin edici sonuçlar hızla alınır. İlk olarak 5-7 gün için sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez, sonrasında ise günde bir kez kullanılabilir.
  Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi Yan Etkileri:
  Valerian Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
  Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi Muhafaza ve Uyarı:
  • Valerian Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Valerian Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi Ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız! 
  • Göz ve ağız haricinde cildinizin her yerinde kullanılır. Bu bölgeler ile teması halinde bol ılık su ile yıkayınız.

 • Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi Ürün Açıklama:
  Valerian Cilt Deri Ayak ve Tırnak Bakım Spreyi

  Propolis ve Aloe Vera Özlü - Foot Spray - 35Ml.e Türk Malı 

  Bitkisel Özler ile zenginleştirilmiş Valerian Spreyi, El, Ayak, Tırnak Cilt, Deri, Saç Derisi, Sedef, Egzama,

  Kızariklık, Kaşınma, Koku, Pişik, Mantar, Yaraları için kullanılır.

  Valerian Cilt Deri Ayak Bakım Spreyi

  Valerian Cilt Deri Ayak ve Tırnak Bakım Spreyi

  alerian Spreyin bileşiminde bulunan antiseptik maddelerden dolayı cildinizin tüm bölgelerinde, saç derisinde, el ve ayaklarınız olmak üzere bütün cildinizde temiz bir ortam oluşturur. Cilt Mantarları, Saç Derisi Mantarları, Vajinal Genital Mantarları, Sedef, Egzama gibi hastalıklarda, kızarıklık, kaşıntı, kötü kokular, pişik ve cilt yaralarında kullanılabilir. Valerian Sprey Cilt deri rahatsızlıklarının yanında Tırnak şekil bozukluklarında ve Tırnak mantarlarında bir müddet devamlı kullanırsa faydası görülür.

  Valerian Sprey Cildinize antiseptik etkisi ile hoş bir koku ve ferahlık hissi sağlar ve bu sayede terin rahatsız edici kokusunu da önler. Valerian Spreyi Cildinizdeki açık yaraların, pişiklerin ve benzeri cilt deri rahatsızlıklarının tedavi sürecini kısaltmada yardımcı malzeme olarak kullanılabilir.

  Cildinizdeki deride oluşan yara, pişik, kızarıklık, kaşıntı, mantar ve benzeri bozuklukların olduğu bölgeye akmayacak şekilde ve ortalama 10 cm mesafeden sıkılarak tatbikat edilir. Akşam ve sabah tatbik edilmesi önerilir. Valerian Sprey ilaç olmayıp tedaviyi hızlandıran ve yaranın çabuk kapanmasına yardım eden antiseptik bir üründür.

  Cildinizdeki tüm bölgeler el, ayak, koltuk altı, apış arası (cinsel, mahrem bölge) olmak üzere, cildin her yanına tatbik edilebilir. Ancak göz, ağız ve özellikle mukoza bölgesinde hekim talimatına uyularak kullanılmalıdır. Valerian Sprey Kulak dışına tatbik edilebilir ancak dikkat edilmesi gereken, kulak kanalına (kulak içine) girmeden (temiz bir pamuk ile kanala set yapılarak) üzerine sıkılarak tatbik edilebilir. Valerian Sprey Tırnak mantarlarında, tırnak şekil bozukluklarında, tırnağın mantarlı bölgesini iyice temizleyip Valerian Spreyden püskürtülür. Belirli süre devamlı kullanırsa faydasını görülür.

  Valerian Spreyi şişesi her seferinde kullanmadan önce iyice çalkalanmalıdır. Valerian Spreyi; Mantar, Tırnak mantarı, Egzama, Sedef ile bunların sebep olduğu ve harici sebepler ile oluşan kızarıklık, kaşıntı, pis koku, pişik ve benzer türdeki rahatsızlıklarda, kullanım tarifine uygun şekilde kullanılır.

  Valerian Cilt Deri Ayak Bakım Spreyi

  MANTAR Özellikle ayak parmak aralarında görünen, bulaşıcı olması nedeniyle kolaylıkla yayılan mantar; kötü görüntünün yayında şiddetli kaşıntı ve ayak kokusuna neden olarak sosyal hayatınızı ve yaşam kalitenizi düşüren, mikrobiyal bir rahatsızlıktır. Botanik bir karışım olan valerian spreyi mantara ve ayak kokusuna yol açan bu sorunu ortadan kaldırmanın yanında cildinize sağlık ve ferahlık verir. Bitkisel Karışımlı Çözüm olarak tedaviye destek olmak üzere sunulmaktadır.

  KAŞINTI - KIZARIKLIK Valerian spreyin doğadan ilham alan formülü, pek çok cilt rahatsızlıkları üzerinde alınan olumlu sonuçlar ve klinik testler neticesinde; İnsanların Müzdarip Olduğu Kaşıntılara ve Kızarıklıklara Bitkisel Karışımlı Çözüm olarak tedaviye destek olmak üzere sunulmaktadır.

  EGZEMA Valerian sprey; Alerjik nedenlerin yanında sıkıntı, stres ve kozmetik bakım ürünleri, deterjan gibi kimyasal içerikli maddelerin etkisiyle ortaya çıkan egzama hastalığı; Cilt genelinde çatlamalar kuruluk kaşıntı, kanama ve pullanma gibi etkilerle kendini gösterir. Cildinize dost valerian spreyi egzama gibi sosyal hayatınızıda etkileyen sorunları gidermekle birlikte cildinize canlılık verir. Bitkisel Karışımlı Çözüm olarak tedaviye destek olmak üzere sunulmaktadır.

  SEDEF Valerian sprey; Cildinizde ciddi lezyonlar oluşturan daha çok psikolojik nedenli, özellikle saç diplerinde, diz ve dirsek gibi eklem yerlerinde meydana gelen, zaman zaman vücudun büyük kısmını sarabilen kaşıntı ve kızarıklıkların yanında kabuklanmalar, pul pul dökülmeler yaşatan sedef hastalığına doğadan gelen şifaya sebep valerian sprey ile kalıcı çözümler sağlayabilmesi için Bitkisel Karışımlı Çözüm olarak tedaviye destek olmak üzere sunulmaktadır.

  NASIR Valerian spreyin doğadan ilham alan formülü, pek çok cilt rahatsızlıkları üzerinde alınan olumlu sonuçlar ve klinik testler neticesinde özellikle çevresel etkilerle oluşan ayak çatlakları ve nasıra Bitkisel Karışımlı Çözüm olarak tedaviye destek olmak üzere sunulmaktadır.

  YATALAK HASTA YARALARI - İYİLEŞMEYEN, GEÇMEYEN YARALAR Valerian spreyin doğadan ilham alan formülü, pek çok cilt rahatsızlıkları üzerinde alınan olumlu sonuçlar ve klinik testler neticesinde Yatalak Hasta Yaralarına, İyileşmeyen Geçmeyen Yaralara Bitkisel Karışımlı Çözüm olarak tedaviye destek olmak üzere sunulmaktadır.

  AYAK TERLEMESİNE - AYAK BAKIMINA - DİYABETLİ AYAK Valerian spreyin doğadan ilham alan formülü pek çok cilt rahatsızlıkları üzerinde alınan olumlu sonuçlar ve klinik testler neticesinde Çoğu İnsanın Derdi Olan Ayak Terlemesine, Diyabet rahatsızlığı yaşayan hastaların ayaklarındaki iyileşmeyen yaralara Bitkisel Karışımlı Çözüm olarak tedaviye destek olmak üzere sunulmaktadır.

Aksesuar - Birlikte Alınması Tavsiye

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.