x

LokmanAVM Site Mağazamıza Hoşgeldiniz. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, Ürünlerimizin Hayırlı olmasını dileriz.
 
Ayak Pişiği Kaşınma Koku Mantar
Hızlı Kargo: Siparişleriniz mesai saatlerinde aynı gün kargoya verilir. Ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde ulaşır. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde ulaşır. "Kargo Takibi" servisimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz. Üründen, faydalarından başkalarının da haberdar olması için lütfen yorum yapınız. Sosyal ağlarda paylaşınız.
Cilt Deri, Ayak, Tırnak, Kızariklık, Kaşınma, Koku, Pişik, Mantar, Yaralar, Valerian Cilt Ayak Tırnak Bakım Sprey ürünüdür.
Ayak ve Cilt Bakımı Spreyi
 • Ayak ve Cilt Bakımı Spreyi
 • Ayak ve Cilt Bakımı Spreyi
 • Ayak ve Cilt Bakımı Spreyi
 • Ayak ve Cilt Bakımı Spreyi
 • Ayak ve Cilt Bakımı Spreyi
 • Ayak ve Cilt Bakımı Spreyi
 • Ayak ve Cilt Bakımı Spreyi
 • Ayak ve Cilt Bakımı Spreyi
 • Ayak ve Cilt Bakımı Spreyi
 • Ayak ve Cilt Bakımı Spreyi
 • Ayak ve Cilt Bakımı Spreyi
Yorum Yaz
Marka
:
Valerian
Stok Kodu
:
Lokman - 90021
Ürün Adı
:
Ayak ve Cilt Bakımı Spreyi
Piyasa Fiyatı
:
15.00 TL
İndirimsiz Fiyatı
:
15,00 TL
%20 İndirimli Fiyatı
:
12,00 TL
Kazancınız
%20|3,00TL
Kazanacağınız Parapuan
:
120
%20 indirim

Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
2 - 3
%3
4 - 6
%5
7 - 12
%7
13 - 100
%10
BU ÜRÜNÜ PAYLAŞ
 
Valerian Cilt Deri Ayak ve Tırnak Bakım Spreyi - Propolis ve Aloe Vera Özlü - Foot Spray - 35Ml.e Türk Malı
Valerian Cilt Deri Ayak ve Tırnak Bakım Spreyi
Propolis ve Aloe Vera Özlü


Bitkisel Özler ile zenginleştirilmiş Valerian Spreyi, El, Ayak, Tırnak Cilt, Deri, Saç Derisi, Sedef, Egzama, Kızariklık, Kaşınma, Koku, Pişik, Mantar, Yaraları için kullanılır.

Valerian Koku Kaşıntı Mantar Sprey
Valerian Cilt Deri Ayak Bakım Spreyi

Valerian Cilt Deri Ayak ve Tırnak Bakım Spreyi
Valerian Spreyin bileşiminde bulunan antiseptik maddelerden dolayı cildinizin tüm bölgelerinde, saç derisinde, el ve ayaklarınız olmak üzere bütün cildinizde temiz bir ortam oluşturur. Cilt Mantarları, Saç Derisi Mantarları, Vajinal Genital Mantarları, Sedef, Egzama gibi hastalıklarda, kızarıklık, kaşıntı, kötü kokular, pişik ve cilt yaralarında kullanılabilir.
Valerian Sprey Cilt deri rahatsızlıklarının yanında Tırnak şekil bozukluklarında ve Tırnak mantarlarında bir müddet devamlı kullanırsa faydası görülür.
Valerian Sprey Cildinize antiseptik etkisi ile hoş bir koku ve ferahlık hissi sağlar ve bu sayede terin rahatsız edici kokusunu da önler.
Valerian Spreyi Cildinizdeki açık yaraların, pişiklerin ve benzeri cilt deri rahatsızlıklarının tedavi sürecini kısaltmada yardımcı malzeme olarak kullanılabilir.
Cildinizdeki deride oluşan yara, pişik, kızarıklık, kaşıntı, mantar ve benzeri bozuklukların olduğu bölgeye akmayacak şekilde ve ortalama 10 cm mesafeden sıkılarak tatbikat edilir. Akşam ve sabah tatbik edilmesi önerilir. Valerian Sprey ilaç olmayıp tedaviyi hızlandıran ve yaranın çabuk kapanmasına yardım eden antiseptik bir üründür.
Cildinizdeki tüm bölgeler el, ayak, koltuk altı, apış arası (cinsel, mahrem bölge) olmak üzere, cildin her yanına tatbik edilebilir. Ancak göz, ağız ve özellikle mukoza bölgesinde hekim talimatına uyularak kullanılmalıdır. Valerian Sprey Kulak dışına tatbik edilebilir ancak dikkat edilmesi gereken, kulak kanalına (kulak içine) girmeden (temiz bir pamuk ile kanala set yapılarak) üzerine sıkılarak tatbik edilebilir.
Valerian Sprey Tırnak mantarlarında, tırnak şekil bozukluklarında, tırnağın mantarlı bölgesini iyice temizleyip Valerian Spreyden püskürtülür. Belirli süre devamlı kullanırsa faydasını görülür.
Valerian Spreyi şişesi her seferinde kullanmadan önce iyice çalkalanmalıdır.
Valerian Spreyi; Mantar, Tırnak mantarı, Egzama, Sedef ile bunların sebep olduğu ve harici sebepler ile oluşan kızarıklık, kaşıntı, pis koku, pişik ve benzer türdeki rahatsızlıklarda, kullanım tarifine uygun şekilde kullanılır.


Valerian Cilt Deri Ayak Bakım Spreyi

Valerian Cilt Deri Ayak Bakım Spreyi
Valerian Cilt Deri Ayak ve Tırnak Bakım Spreyi:
Cilt Deri Tırnak rahatsızlıklarınızda etkili bakım Valerian Spreyi

Valerian Spreyin bileşiminde bulunan bitkisel, doğal ve antiseptik maddelerden dolayı cildinizin tüm bölgelerinde, saç derisinde, el ve ayaklarınız olmak üzere bütün cildinizde temiz bir ortam oluşturur. Cilt Mantarları, Saç Derisi Mantarları, Vajinal Genital Mantarları, Sedef, Egzama gibi hastalıklarda, kızarıklık, kaşıntı, kötü kokular, pişik ve cilt yaralarında kullanılabilir.

Önemli Not: Göz ve ağız haricinde cildimizin her yerinde kullanılır. Bu bölgeler ile teması halinde bol ılık su ile yıkayınız.


http://www.lokmanavm.com/FB,2837,70,.png Valerian Spreyi
Kullanmadan önce

Kaşıntılı, Kokulu, Mantar, Kızarık olan kullanılacak bölge kükürtlü, ardıç katranlı veya doğal bir sabun ile iyice temizlenip kurulandıktan sonra yeteri miktarda 
Valerian foot sprey püskürtmek süretiyle sürülür.
İlk 5-7 gün için sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez, sonrasında ise günde bir kez kullanılabilir.
Valerian Cilt Deri Ayak Bakım Spreyi
Valerian Koku Kaşıntı Kızarıklık Yara Mantar Spreyi

Valerian Sprey Kullanımı:
Özellikle akşam yatmadan önce ve sabah uygulanması önerilir. Valerian Spreyi Kullanmadan önce; Sorunlu bölge öncelikle kükürtlü, ardıç katranlı sabun veya doğal bir sabun ile iyice yıkanıp kurulandıktan sonra uygulanması, temzilik ve gözeneklerin açılıp daha fazla etki için uygundur. Valerian spreyi ortalama 5-10 cm. uzaklıktaki mesafeden sorunlu bölgeye püskürtülerek sıkılır ve kuruması için 5dk. kadar beklendikten sonra tercihen açık olarak yatılır. Aynı şekilde sabahda tatbik edilir ve sonrasında temiz çamaşır giyilerek hayata devam edilir. Akşam ve sabah olmak üzere tatbik edilerek tatmin edici sonuçlar hızla alınır. Ortalama olarak ve kişinin karaciğer rahatsızlıkları başta olmak üzere, iç hastalıklarına bağlı bir sorunu olmadığı takdirde, 3-15 gün arasında faydaları görülmeye başlayabilir.

Valerian Koku Kaşıntı Kızarıklık Yara Mantar Spreyi ilk olarak 5-7 gün için sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez, sonrasında ise günde bir kez kullanılabilir.

Valerian Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyinin Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. İstenmeyen bir etki görüldüğünde kullanımını bırakınız. Kesinlikle ilaç değildir.

Valerian Cilt Deri Ayak Bakım Spreyi

Marka - Ürün Adı: Valerian Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi 35Ml.e Propolis ve Aloe Vera özlüdür. Türk Malı

İzin Belge: Valerian Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi Ürün Sahibi; Sedef Doğal Ürünler Tic. Ltd. Şti.

İçindekiler: Valerian Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi içerisinde Ethyl alcohol, Deinoize water, Glycerin, Herbasol extract aloe vera, Propolis, Practone olamine, Dexpanthenol, Parfumed oil, Allantoin, Manthol, Acid citrique bulunur.

Kullanımı: Valerian Cilt Deri Ayak ve Tırnak Bakım Spreyi Kullanılışı; Özellikle akşam yatmadan önce ve sabah uygulanması önerilir. Valerian Spreyi Kullanmadan önce; Sorunlu bölge öncelikle kükürtlü, ardıç katranlı sabun veya doğal bir sabun ile iyice yıkanıp kurulandıktan sonra uygulanması, temzilik ve gözeneklerin açılıp daha fazla etki için uygundur. Valerian spreyi ortalama 5-10 cm. uzaklıktaki mesafeden sorunlu bölgeye püskürtülerek sıkılır ve kuruması için 5dk. kadar beklendikten sonra tercihen açık olarak yatılır. Aynı şekilde sabahda tatbik edilir ve sonrasında temiz çamaşır giyilerek hayata devam edilir. Akşam ve sabah olmak üzere tatbik edilerek tatmin edici sonuçlar hızla alınır. Ortalama olarak ve kişinin karaciğer rahatsızlıkları başta olmak üzere, iç hastalıklarına bağlı bir sorunu olmadığı takdirde, 3-15 gün arasında faydaları görülmeye başlayabilir. İlk olarak 5-7 gün için sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez, sonrasında ise günde bir kez kullanılabilir.

Muhafaza ve Uyarı: Valerian Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde kullanımını bırakınız, bir hekime başvurunuz. Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün veya ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız. Önemli Not: Göz ve ağız haricinde cildinizin her yerinde kullanılır. Bu bölgeler ile teması halinde bol ılık su ile yıkayınız.

Yan Etkileri: Valerian Cilt Deri Ayak Tırnak Bakım Spreyinin Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. İstenmeyen bir etki görüldüğünde kullanımını bırakınız. Kesinlikle ilaç değildir.

MANTAR
Özellikle ayak parmak aralarında görünen, bulaşıcı olması nedeniyle kolaylıkla yayılan mantar; kötü görüntünün yayında şiddetli kaşıntı ve ayak kokusuna neden olarak sosyal hayatınızı ve yaşam kalitenizi düşüren, mikrobiyal bir rahatsızlıktır. Botanik bir karışım olan valerian spreyi mantara ve ayak kokusuna yol açan bu sorunu ortadan kaldırmanın yanında cildinize sağlık ve ferahlık verir. Bitkisel Karışımlı Çözüm olarak tedaviye destek olmak üzere sunulmaktadır.

KAŞINTI - KIZARIKLIK
Valerian spreyin doğadan ilham alan formülü, pek çok cilt rahatsızlıkları üzerinde alınan olumlu sonuçlar ve klinik testler neticesinde; İnsanların Müzdarip Olduğu Kaşıntılara ve Kızarıklıklara Bitkisel Karışımlı Çözüm olarak tedaviye destek olmak üzere sunulmaktadır.

EGZEMA
Valerian sprey; Alerjik nedenlerin yanında sıkıntı, stres ve kozmetik bakım ürünleri, deterjan gibi kimyasal içerikli maddelerin etkisiyle ortaya çıkan egzama hastalığı; Cilt genelinde çatlamalar kuruluk kaşıntı, kanama ve pullanma gibi etkilerle kendini gösterir. Cildinize dost valerian spreyi egzama gibi sosyal hayatınızıda etkileyen sorunları gidermekle birlikte cildinize canlılık verir. Bitkisel Karışımlı Çözüm olarak tedaviye destek olmak üzere sunulmaktadır.

SEDEF
Valerian sprey; Cildinizde ciddi lezyonlar oluşturan daha çok psikolojik nedenli, özellikle saç diplerinde, diz ve dirsek gibi eklem yerlerinde meydana gelen, zaman zaman vücudun büyük kısmını sarabilen kaşıntı ve kızarıklıkların yanında kabuklanmalar, pul pul dökülmeler yaşatan sedef hastalığına doğadan gelen şifaya sebep valerian sprey ile kalıcı çözümler sağlayabilmesi için Bitkisel Karışımlı Çözüm olarak tedaviye destek olmak üzere sunulmaktadır.

NASIR
Valerian spreyin doğadan ilham alan formülü, pek çok cilt rahatsızlıkları üzerinde alınan olumlu sonuçlar ve klinik testler neticesinde özellikle çevresel etkilerle oluşan ayak çatlakları ve nasıra Bitkisel Karışımlı Çözüm olarak tedaviye destek olmak üzere sunulmaktadır.

YATALAK HASTA YARALARI - İYİLEŞMEYEN, GEÇMEYEN YARALAR
Valerian spreyin doğadan ilham alan formülü, pek çok cilt rahatsızlıkları üzerinde alınan olumlu sonuçlar ve klinik testler neticesinde Yatalak Hasta Yaralarına, İyileşmeyen Geçmeyen Yaralara Bitkisel Karışımlı Çözüm olarak tedaviye destek olmak üzere sunulmaktadır.

AYAK TERLEMESİNE - AYAK BAKIMINA - DİYABETLİ AYAK
Valerian spreyin doğadan ilham alan formülü pek çok cilt rahatsızlıkları üzerinde alınan olumlu sonuçlar ve klinik testler neticesinde Çoğu İnsanın Derdi Olan Ayak Terlemesine, Diyabet rahatsızlığı yaşayan hastaların ayaklarındaki iyileşmeyen yaralara Bitkisel Karışımlı Çözüm olarak tedaviye destek olmak üzere sunulmaktadır.

Kargo Bedava
Üye Ol Anında ParaPuan Kazan!
%100 Güvenli Alışveriş Sitesi
%100 Orjinal Ürünler
Arkadaşını Davet Et ParaPuan Kazan!
UYARI:Site mağazamız LokmanAVM.com daki ürün açıklamaları; Eczacı, Aktar, Herbalist müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyladır. Sitemizde reçeteli İlaç satışı yapılmamaktadır. Tıp ve Sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği İlaçlar ile eşdeğer değildir. Bitkisel, Organik, Doğal, Gıda takviyesi ve Beslenme Destek ürünleridir. Ürün bilgileri üreticilerin ambalaj ve tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin, ürünler hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından oluşan sorunlardan ve şikayetlerden LokmanAVM.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle tıp, sağlık uzmanı, hekime danışınız. Şifa Allah Teâlâ'dan beklenmelidir. Yoksa Doktor da ilaç da ancak ve ancak birer sebeptir. Gayret bizlerden, Tevfik ve Başarı Allah Teâlâ'dandır.
LokmanAVM.com | Lokman Alışveriş Market bir LOKMAN GRUP TARIK DEMİRA Kuruluşudur. Copyright © 2001 - 2014 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm hakları Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.
Yandex.Metrica