x
Kadir Geceniz Hayırlı ve Mübarek olsun. Barış dinimiz İslam tüm dünyaya hâkim olsun. Amin! LokmanAVM Site Mağazamıza Hoşgeldiniz. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, Ürünlerimizin Hayırlı olmasını dileriz.
 
Kategoriler
Arama
Ziyaretçi Defteri
 • Ezgi K. 24/07/2014 16:03:15

  İyi günler
  Sitenizden bugün ilk defa sipariş verdim.Yarın elime ulaşması mümkün müdür acaba? (Ezgi K - 23.TEMMUZ.2014 - İSTANBUL, TÜRKİYE) Mesajınız, "Sık Sorulan Sorular" bölümünde cevaplanmıştır.

 • Eda 24/07/2014 15:54:52

  Akzer 9 lu caydan almak istiyorum fakat stoklarda yok ne zaman gelir acaba ? ( http://www.lokmanavm.com/U605,209,9-lu-form-bitkisel-zayiflama-cayi-akzer.htm ) ( Eda - 23.TEMMUZ.2014 - İZMİR, TÜRKİYE) Mesajınız, "Sık Sorulan Sorular" bölümünde cevaplanmıştır.

 • Akif Meker 21/07/2014 16:56:05

  Çok çok sağlam malzemeleriniz mevcut bayilik açmayı düşünüyorum. (Akif Meker - 21.TEMMUZ.2014 - İSTANBUL, TURKEY) Merhaba Akif Meker,
  Bizlerde LokmanAVM.com ailesi olarak çok çok teşekkür ederiz. Bayilik işlemleri için Lütfen ( http://www.lokmanavm.com/bayii-olun-tedarikci-olun.shtm ) sayfamızı ziyaret ediniz. Gerekli önergelere takip edip başvuruda bulunabilirsiniz.
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz. Gayret bizlerden, Tevfik ve Başarı Allah Teâlâ'dandır.

 • Şule Yaman 20/07/2014 21:40:08

  O kadar kaliteli ürünler varki ilk defa böyle bir site görüyorum Tebrik ederim, İyi çalışmalar. (Şule Yaman. - 20.TEMMUZ.2014 - KAYSERİ, TURKEY) Merhaba Şule Yaman,
  Teşekkür ederiz İlgi alakanıza Tebriğinize İyi dileklerinize..
  Keyifli alışverişler Dileriz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Buket D. 20/07/2014 01:52:44

  Ürünleriniz gerçekten birinci kalitede tüm çalışanlarınızı ve sizi tebrik ederim. (Buket D. - 20.TEMMUZ.2014 - BURSA, TURKEY) Merhaba Buket D.,
  İlgi ve alakanıza tüm LokmanAVM.com çalışanlarımız adına çok teşekkür ederiz. Sizin gibi memnun müşterilerimizi aramızda sıkça görmek dileriz. Keyifli alışverişler efendim..
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gayret bizlerden, Tevfik ve Başarı Allah Teâlâ'dandır.

 • Gülay K. 19/07/2014 02:29:48

  Sitenizden ürün alırken kredi kartım hata veriyor sebebi ne olabilir? (GÜLAY K. - 19.TEMMUZ .2014 - TURKEY) Mesajınız, "Sık Sorulan Sorular" bölümünde cevaplanmıştır.

 • Jale K. 17/07/2014 23:17:40

  Ürünleriniz hepsinde fatura var hepsi birbirinden güzel etkisi de aynı şekilde. (JALE K. - 17.TEMMUZ .2014 - TURKEY) Merhaba Jale K., teşekkür ederiz.
  Sitemizdeki Ürünlerin tamamı Faturalı ve İlgi Bakanlık izinlidir.
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Mesut D. 17/07/2014 23:17:03

  O kadar güzle bir site olmuşki tebrik ederim. Gereğinden fazla iyi bir site olmuş. (MESUT D. - 17.TEMMUZ .2014 - TURKEY) Merhaba Mesut D., teşekkür ederiz.
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz. Gayret bizlerden, Tevfik ve Başarı Allah Teâlâ'dandır.

 • Ahmet Ç. 17/07/2014 23:16:26

  Sitenizden aldığım tüm ürünlerden memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. (AHMET Ç. - 17.TEMMUZ .2014 - TURKEY) Merhaba Ahmet Ç., teşekkür ederiz.
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Murat B. 17/07/2014 23:15:01

  Siteniz gerçekten çok güzel resmen hayran kaldım tebrik ederim. (MURAT B. - 17.TEMMUZ .2014 - TURKEY) Teşekkür ederiz Murat B., Sizlerin memnun olması ile bizler daha mutlu oluyoruz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

Tüm Mesajları Görüntüle

Sitemizi Tavsiye Edermisiniz?
Arkadaşını Davet Et
Haberler
Üye Ol Kazan
Üye Ol ParaPuan Kazan

Sitemize Üye Ol Anında ParaPuan Kazan.Sitemize Üye olduğunuz anda ilk hediyemiz ParaPuanlar hesabınıza otomatik olarak yüklenir.

Detaylı incelemek için tıklayınız.
Üye Ol ParaPuan Kazan
Yorum Yap Kazan
Yorum Yap ParaPuan Kazan

Yorum yap anında ParaPuan Kazan..Sitemizdeki Ürünlere Yorum Yaptığınız anda hediyemiz ParaPuanlar hesabınıza otomatik olarak yüklenir.

Detaylı incelemek için tıklayınız.
Yorum yap anında ParaPuan Kazan.
Genel Uyarı
Ziyaretçilerimize Genel Uyarı!

Şifa Allah Teâlâ'dan beklenmelidir. Yoksa Doktor da ilaç da ancak ve ancak birer sebeptir.

Detaylı incelemek için tıklayınız.
Ziyaretçilerimize Genel Uyarı
Marka Listesi

LokmanAVM.com Sitemize Hoş Geldiniz..

Aradığınız sayfayı bulamadık. Taşınmış veya geliştirme uygulanmış olabilir. Aramış olduğunuz sayfa ulaşmak için Altdaki kategorilerimiz ile veya Anasayfaya gitmek için Lütfen tıklayınız.

UYARI:Site mağazamız LokmanAVM.com daki ürün açıklamaları; Eczacı, Aktar, Herbalist müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyladır. Sitemizde reçeteli İlaç satışı yapılmamaktadır. Tıp ve Sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği İlaçlar ile eşdeğer değildir. Bitkisel, Organik, Doğal, Gıda takviyesi ve Beslenme Destek ürünleridir. Ürün bilgileri üreticilerin ambalaj ve tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin, ürünler hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından oluşan sorunlardan ve şikayetlerden LokmanAVM.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle tıp, sağlık uzmanı, hekime danışınız. Şifa Allah Teâlâ'dan beklenmelidir. Yoksa Doktor da ilaç da ancak ve ancak birer sebeptir. Gayret bizlerden, Tevfik ve Başarı Allah Teâlâ'dandır.
LokmanAVM.com | Lokman Alışveriş Market bir LOKMAN GRUP TARIK DEMİRA Kuruluşudur. Copyright © 2001 - 2014 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm hakları Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.